Zapraszamy do GRUPY NAWROTY osoby, które obyły już psychoterapię uzależnień lub odstawiły używkę lub zachowanie i mają ponad pół roku abstynencji. Grupa przeznaczona jest dla osób, które doświadczają niebezpiecznych dla swojego postanowienia o trzeźwości: trudnych do zniesienia uczuć (apatii, przygnębienia, zniechęcenia, huśtawki uczuć)i stanów emocjonalnych (tęsknoty za dawnym życiem) oraz nawracających zakłócających myśli lub ryzykownych zachowań i pragną zrozumieć głębsze źródła, z którego wypływają problematyczne stany i myśli oraz chcą wzmocnić motywację w skomplikowanym procesie zdrowienia. Udział w grupie zwiększa szansę na utrwalenie swoich postanowień jak i uczy wielu umiejętności potrzebnych w relacjach międzyludzkich a w tym jednej z najważniejszych warunkujących zdrowie – na umiejętności korzystanie z pomocy innych gdy zachodzi potrzeba życiowa.

Grupa będzie miała charakter zamknięty to znaczy, że w tym samym składzie będziemy pracować przez 6 miesięcy od grudnia 2023r. do czerwca 2024r.

 

Nabór do grupy prowadzi:

Iwona Szmalenberg

Psycholożka, certyfikowana specjalistka i superwizorka RSPU w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnienia i współuzależnienia, rekomendowana trenerka 2-go stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam 20 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA.

GDZIE: Gdynia ul. Górna 6/1
KIEDY: W każdy wtorek od 18.15 – 20.00
ILOŚĆ MIEJSC: 10 osób
KOSZT JEDNEJ SESJI: 160zł

Liczba miejsc ograniczona o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

Twoja Strona